دکوراسیون آشپزخانه 

دکوراسیون آشپزخانه

در این مقاله طراحان آریا راجع به دکوراسیون آشپزخانه با شما علاقمندان به طراحی داخلی سخن می گوید.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی در دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

هنگامی که ما در مورد آشپزخانه صحبت می کنیم تعریف اساسی یکسان است: جایی که شما از آن به عنوان قلب خانه یاد می کنید و ساعت ها وقت می گذارید تا غذاهای لذیذ را در ظروفی جذاب برای یک شام یا ناهار رویایی آماده نمایید.

شما لازم نیست به عنوان یک آشپز استاد برای داشتن یک طراحی آشپزخانه شگفت انگیز عمل کنید به خصوص زمانی که رنگ انتخابی شما سفید است. کابینت آشپزخانه سفید به شما کمک می کند حتی زمانی که فضا بسیار کوچک است زیرا رنگ سفید و روشن آن را بزرگتر می کند و اگر شما یک حرفه ای در هنرهای آشپزی نیستید لازم نیست نگران باشید زیرا لکه های روغن و سایر بلایای طبیعی که فقط در آشپزخانه اتفاق می افتد به سادگی تمیز می شود.

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

صندلی های آشپزخانه سفید برای یک میز آشپزخانه سفید مناسب هستند اگر می خواهید همه را به همان رنگ و یک آشپزخانه به طور کامل سفید کنید.

در اینجا برخی از ایده های طراحی آشپزخانه ای وجود دارد که می تواند شما را با ایجاد و طراحی یک آشپزخانه سفید مدرن و عتیقه زیبا کمک کند.

آشپزخانه به عنوان مهمترین اتاق در خانه نادیده گرفته می شود: بعد از همه، این محل است که همه چیز را از ساندویچ ها تا دسرهای پیچیده برای مهمانان مهیا می کنید. این نیز برای آشپزخانه جایی که شما می خورید نادر نیست و قهوه را می نوشید.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی در دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

آیا تا به حال در مورد اهمیت طراحی آشپزخانه خود فکر کرده اید؟ آیا شما از یک راه حل که می تواند آن را مرسوم، مد روز و شیک نماید فکر می کنم؟ اگر از ما بخواهید، کلید آشپزخانه بی انتها استفاده از عناصر سفید است.

آشپزخانه سفید حتی بدون مقدار زیادی تلاش و زمان شگفت انگیز است. سفید بر روی آشپزخانه های کوچک تأثیر چشمگیری دارد؛ و کاملا با هر نوع سبک / دکوراسیون بدون ایجاد اختلاف بیش از حد متناسب است.

سفید نیز یک انتخاب بی انتها است که می تواند هوا و نور را به آشپزخانه با پنجره های کوچک اضافه کند. علاوه بر این، فضای بسیار زیادی برای رنگ های چشمگیر و عناصر شخصی وجود دارد که باعث می شود یکنواختی ایجاد شود و محل را خنک تر کند.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی در دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

بزرگترین مزیت سفید بودن این است که به نظر می رسد در محیط های سنتی و مدرن به همان اندازه خوب است. سایه های مختلف آن (از کرم فوق العاده تا براقانه انباشته شده) می توانند نیازهای آشپزخانه های کلاسیک با کابینت های چوبی را برآورده کنند و انتظارات کمتری را برای آشپزی با لایه بردار داشته باشند. این دقیقا به همین دلیل است که طراحان آشپزخانه سفید را دوست دارند!

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

یک چیز برای اطمینان است: میزهای ضد آب باید سفید باشند! با این حال، می توانید هر گونه مواد / نجومی که دوست دارید را انتخاب کنید، تا زمانی که ویژگی های آن نیازهای شما را برآورده سازد. ما گرانیت یا بتن را توصیه می کنیم، زیرا آنها نیاز به انعقاد قرارداد دارند. آنها بسیار مقاوم در برابر لکه هستند؛ و نگهداری آنها نسبتا ساده است.

کوارتز همچنین مقاوم و مقاوم در برابر خوردگی است که باعث می شود این یک راه حل بهداشتی هوشمند باشد. از لحاظ ظاهر، مردم به نفع سنگ مرمر سفید هستند. سنگ مرمر یک راه حل کلاسیک است که به نظر کاملا شگفت انگیز است، اما از این واقعیت که شما باید مراقبت های خاصی از آن داشته باشید، آگاه باشید. و به سرعت حذف می شود.

ترس معمولی از طراحان این است که اضافه کردن یک آشپزخانه سفید در آشپزخانه که در حال حاضر دارای میزهای  سفید است، باعث می شود آن یکنواخت و جذاب نباشد. اما چرا اینطور است؟ جزایر ساخته شده از مواد مختلف، و یا به طوری که کمی “سفید”، می تواند spaciousness و ظرافت را اضافه کنید.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی در دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

آنها حتی می توانند جزئیات کوچک و سرگرم کننده ای داشته باشند که آنها را از کابینت ها تشخیص دهد. سپس شما می توانید جزیره را کمی بیشتر از عناصر دیگر قرار دهید؛ و برای یک هدف جالب برای آن فکر کنید (برای مثال، نوار صبحانه).

چه چیزی می تواند یک راه حل بهتر برای یک میز سفید از مجموعه ای از صندلی های سفید زیبا باشد؟ آنها حتی با کوسن های پرطرفدار و یا پوشش های زنده تماشا می کنند.

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از بافت برای اضافه کردن عمق

بافت می تواند به ویژه در محیط های کاملا سفید مفید باشد، زیرا توجه آن را جذب می کند و سفید را با عمق غنی می کند. بهترین مکان هایی که برای استفاده از آن استفاده می شود عبارتند از: نیمکت، دیوار، درب کابینت، یا کمربند.

بافت نیز می تواند با کاشی اجرا شود – شما می توانید سایه ها و لبه های مختلف را ترکیب کنید؛ یا بیننده ها را با تکه های تیره تر اینجا و آنجا تماشا کنید. شما همچنین می توانید یک تفاوت اپتیکی ایجاد کنید اگر از بیش از یک پایان استفاده کنید (لاک، مات، براق و غیره).

یکی از Trendiest طراحی مفاهیم این است که جفت سفید تن با همتایان تیره تر خود را. سفید برای مقاومت در برابر سیاه یا قهوه ای نادر است. یا به داخل اتاق های گرم براساس زنگ های طلایی، برنج، کروم یا کوئینو ذوب می شود. چرا به یک ترکیب مشابه فکر نمی کنید و آشپزخانه های بیشتری را دعوت می کنید؟ برخی از زیباترین آشپزخانه ها بر اساس ترکیبی از نرمی سفید و بازتابی فولاد است. و یا به روشنایی برنج متکی باشید تا به بزرگ و ظریف نگاه کنید.

از جمله عناصر فلزی در آشپزخانه نباید گران باشد: گاهی اوقات همه چیز لازم است که دستگیره های کروی جلا را وصل کنید. یا یک ردیف از کاشی های نقره ای قرار دهید. آینه های بزرگ با قاب های دست ساز همچنین لوازم جانبی عالی هستند.

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه سفید به نظر می رسد بسیار زیبا و ظریف است. این دقیقا به همین دلیل است که آنها می توانند کمی از دکور چوبی استفاده کنند، که وقتی که به گرمی و دوست داشتنی می آید ناتوان است.

با این حال، لازم نیست بدانید که باید از یک محیط کاملا چوبی استفاده کنید: کفپوشهای چوب سخت، دربهای سه جداره یا پنجرهها؛ یا کابینت های حک شده سردرد را در زمان بدون شکست! علاوه بر این، چوب یک انتخاب هوشمند و با دوام است که هرگز از سبک بیرون نمی آید.

بسیاری از جزئیات رنگی را اعمال کنید و آنها را در مکان های بسیار قابل مشاهده قرار دهید. گل قرمز روی میز سفید شما؛ و یا مجموعه ای از کتاب های دستور غذای رنگی در قفسه ها به سادگی شایان نگاه خواهد کرد؛ و آنها روشنایی و بازیگری را به فضای شما اضافه خواهند کرد. علاوه بر این، جزئیات کوچک آسان برای حذف. و شما می توانید آنها را هر زمان که بخواهید تغییر دهید.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی در دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

آیا فکر کردید که یک آشپزخانه سفید یک دارایی قدرتمند برای طرح های روستایی یا کلبه است؟ همه چیزهایی که باید انجام شود این است که سفید بودن را با دیوارهای زرد یا ضخیم آبی رنگ بپوشانید (رنگ های دیگر توصیه نمی شود). بسیار جالب، و یا مجموعه ای از کاشی فریبنده نیز برای این منظور برش دهند.

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

سفید برای دیوارها، سقف ها، تابلوها یا عناصر بزرگتر همچنان ضروری است. همراه با زرد یا آبی، می تواند جو را ایجاد کند که آرامش بخش باشد اما در همان زمان الهام بخش باشد. ایده عالی برای سرآشپزانهای بامزه، آیا شما فکر نمی کنید؟

علاوه بر این، سنگ مرمر یک ماده گران است، و شما واقعا باید محاسبه کنید که آیا ارزش سرمایهگذاری در چیزی است که طولانی نخواهد ماند.

امروزه انتخاب محبوب، شیشه ای است که به عنوان مواد درجه یک و بهداشتی مشهور است. با این حال، این بسیار حساس است؛ و در یک زمان یک ثروت کوچک هزینه می کند.

کابینت سفید، در واقع، راز بی نظیر از صنعت طراحی آشپزخانه است. بزرگترین مزیت آنها این است که نگاه مدرن، با این حال درجه یک آنها است. و این واقعیت است که آنها می توانند یکپارچه پنهان از کارد و چنگال و ظروف پنهان. به همین دلیل است که آنها هرگز از سبک بیرون نمی روند!

کابینت های سفید در صحنه طراحی مرکزی هستند، به عنوان یکی از لوازم مورد علاقه آشپزخانه در سراسر جهان. طراحان خلاق بیش از این تقاضای رو به رشد را الهام می گیرند؛ و آنها طرح های شگفت انگیز، اشکال و سبک های آشپزخانه سفید را ارائه می دهند.

آنچه که آنها هرگز فراموش نمی کنند در نظر گرفتن توانایی شما برای ترکیب این خرید با هر عنصر یا رنگ است؛ و آنها صادقانه وعده داده اند که هر ترکیب برجسته خواهد شد.

غرقاب سفید در واقع یک حامی حمام بود. کیفیت عالی و ظاهری شیک آنها آنها را به آشپزخانه منتقل می کند؛ و آنها را به عناصر طراحی مورد علاقه خانمها تبدیل کرد. با این حال، غرق سفید گزینه مقاومتی نیستند، و …

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

ایده های آشپزخانه عالی هستند اگر شما می خواهید خود را به چیزی خاص تبدیل کنید. این که آیا شما میخواهید آشپزخانه را به زیبایی تزئین کنید یا فقط نیاز به راهنماییهای سازماندهی هوشمندانه داشته باشید، این هیئت به شما در دستیابی به این اهداف کمک خواهد کرد. اوه، و نگران نباشید: ایده های آشپزخانه نه فقط برای فضاهای بزرگ. شما می توانید از این ایده ها استفاده کنید تا حتی یک آشپزخانه کوچک ستاره خانه خود را بسازید. بیشتر بخوانید و الهام بگیرید!

دو رنگی که برای کابینت آشپزخانه انتخاب می کنید می تواند شبیه باشد اما در عین حال به اندازه کافی متفاوت از یکدیگر است تا هویت خود و همچنین کنتراست ظریف ایجاد کند.

علاوه بر انتخاب دو رنگ مختلف برای کابینت آشپزخانه شما همچنین می توانید دو نوع مختلف از اتمام را انتخاب کنید. یک رنگ می تواند مات باشد در حالی که دیگر می تواند به عنوان مثال براق باشد.

در صورتی که شما نمیتوانید تصمیم بگیرید که کدام ترکیب رنگها، ترکیب دسته ای دستهبندی کلاسیک سیاه و سفید وجود دارد که میتوانید بر روی آن حساب کنید. این بی نظم است و همیشه شیک و مرسوم، بدون توجه به سبک شما انتخاب می شود.

یکی از رنگ های طراحی کابینت آشپزخانه دوتایی شما می تواند چوب طبیعی باشد. شما می توانید آن را در ترکیب با نوتارهای ساده مانند سیاه، سفید یا خاکستری استفاده کنید، اما می توانید آن را با سایه های دیگر مانند سبز، آبی، بنفش و هر لحظه ای که دوست دارید، ترکیب کنید.

یک نگاه ظریف دیگر می تواند از ترکیب دو تن چوب متفاوت حاصل شود. چوب رنگی را می توان با چوب رنگ آمیزی تیره مخلوط کرد. در همان زمان، شما می توانید کابینت آشپزخانه را با یک جزیره براق و یا یک دیوار لهستانی که پالت رنگ خود را دارد، تکمیل کنید.

دو رنگ در کابینت آشپزخانه می تواند از طریق استفاده از دو نوع مختلف مواد مانند چوب و سنگ مرمر به عنوان مثال منجر شود. چوب و رنگ تیره را در نظر بگیرید.

هنگامی که سفید رنگ اصلی در کابینت آشپزخانه شما است، تن دیگر می تواند خنثی باشد که می تواند با پایان جالب یا بافت ترکیب شود. این می تواند جالب باشد که این دو رنگ به طور جداگانه به جای در هم آمیخته شوند.

شما همچنین می توانید با دو سایه چوبی بازی کنید. تن تاریک و لحن سبکتر میتواند با یکدیگر متفاوت باشد و بر زیبایی یکدیگر تأکید کند.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی در دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

به طور مشابه، شما می توانید دو سایه های مختلف از همان رنگ را دردکوراسیون آشپزخانه ترکیب کنید. به عنوان مثال قهوه ای تیره می تواند در کنار یک بژ نور استفاده شود. اگر به طرح آشپزخانه شما مناسب باشد، می توانید از تکنیک مسدود کردن رنگ استفاده کنید.

دو نوترول همچنین می تواند با هم خوب نگاه کند. به عنوان مثال، شما می توانید کابینت آشپزخانه دو تن خود را برای ترکیب سفید و خاکستری طراحی کنید. ممکن است یک ایده خوب برای افزودن یک رنگ سوم به ترکیب باشد.

دکوراسیون آشپزخانه 
دکوراسیون آشپزخانه

اگر ایده این است که آشپزخانه را تشویق کنید، سعی کنید در خارج از جعبه فکر کنید و از رنگ های غیر از دانه های سفید، بژ یا سفید استفاده کنید. شاید برخی از زرد ها بتوانند با یک خنثی ترکیب خوبی داشته باشند. این نباید لیمو زرد باشد. سایه تیره تر نیز می تواند شاد باشد.

اغلب ایده خوبی است که برخی از چوب را در طراحی داخلی و تزئین یک آشپزخانه به عنوان یک راه برای گرم کردن و استقبال از آن در نظر بگیریم. رنگ دوم می تواند تقریبا هر چیزی باشد. در این مورد، خاکستری انتخاب زیبا بود.

تضاد های رنگی قوی مانند یک بین سایه سفید و تاریک آبی می تواند به طراحی و یا توزیع کابینت آشپزخانه کمک کند. شما همچنین می توانید از این برای ایجاد نقاط کانونی در اتاق استفاده کنید.

ترکیب کلاسیک و بی نظیر سیاه و سفید دارای پتانسیل بالایی است و می تواند بدون توجه به سبک طراحی آشپزخانه شما ظریف و شیک باشد. در عین حال شما می توانید کمی با رنگ ها بازی کنید و از ماشی به جای سفید استفاده کنید تا لمس گرم را به دکور اضافه کنید.

اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی در دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.