بازسازی

بازسازی آپارتمان 

طراحان آریا در این مقاله راجع به بازسازی آپارتمان برای علاقمندان به طراحی داخلی صحبت می کند.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

روند نوسازی نیاز به روش مشخص و سازگاری فضا با نوع طراحی داخلی طراح دارد. ما از ابتدا شروع میکنیم:
• تمام زباله را از واحد جدا کنید.
• به کف پوش دسترسی پیدا کنید تا ببینید آیا نیاز به جایگزینی دارد یا خیر
• اگر نیاز دارد فرش را تمیز کنید، فرش را تمیز کنید. کفپوش مناسب مورد استفاده در حمام و آشپزخانه.
• در آپارتمان های طبقه بالا ما، ما دوست داریم فرش را در اتاق خواب برای مانع سر و صدا استفاده  کنیم.
• هر گونه وسایل نورپردازی را تغییر دهید اگر باید جایگزین شوند.
• هر گونه سخت افزار قدیمی را تغییر دهید.
• صفحات پریز برق دیواری را تغییر دهید.
• اگر وضعیت بدی باشد، مجددا وان را خرد کنید و جایگزین کنید.
• در صورت لزوم توالت را جایگزین کنید.
• بازرسی فضای حمام  اگر نیاز به جایگزینی است.
•  آشپزخانه را تغییر دهید.
• در صورت لزوم، کابینت های آشپزخانه را می توان رنگ آمیزی کرد و یا مجددا احیا کرد.
•  رنگ دیوارها را احیا نمایید.

باز سازی
باز سازی

بازسازی آپارتمان به چندین منظور صورت میپذیرد.گاهی چندی از قدمت آپارتمان نگذشته است اما مالک و صاحب آن علاقه مند به تغییراتی در آشپزخانه و کابینت و یا سرامیک ، کاشی و رنگ می باشد.در بعضی موارد هم باز سازی به جهت خرابی های حاصل شده در ساختمان می باشد و این بدین معنی است که برای بازسازی میبایست به موقع اقدام کرد تا این خرابی ها در لوله کشی و جاهای مختلف ساختمان رخ ندهد.

در واقع بعد از گذشت چند سال از عمر هر آپارتمان میبایست از وقوع هر اتفاقی که منجر به تخریب آپارتمان خواهد شد جلوگیری به عمل آورد. باز سازی آپارتمان  از هزینه هایی که ممکن است بر شما تحمیل شود جلوگیری کنید.کافیست که باز سازی آپارتمان خود را به یک تیم مجرب بسپارید.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

باز سازی
باز سازی

چرا نیاز به بازسازی ساختمان  وجود دارد ؟

احساس نیاز به بازسازی (Renovation)  یا نوسازی از دو عامل اصلی فرسودگی و یکنواختی فضای ساختمان و مواد و مصالح مصرفی نشأت می گیرد. مواد و ابزار ساختمانی دارای عمر مفیدی هستند که پس مدتی فرسوده می شوند که بایستی جایگزین شوند زیرا به شدت در برابر عواملی همچون زلزله و حوادث طبیعی و غیرطبیعی آسیب پذیر خواهند بود. از طرفی با تغییرات جزئی و کلی  در طراحی ساختمان می توان از یکنواختی و تکرار رهایی یافت و فضائی کاملا متفاوت و دلخواه را خلق کرد.

باز سازی
باز سازی

چگونه بازسازی خانه خود را شروع کنیم؟

اقدام اولیه برای شروع این فرآیند آماده کردن طرحی از ایده ها و نیازهای ذهنی شما می باشد. بایستی به طور کامل به آنچه نیاز دارید و مورد دلخواه شماست فکر کنید و از جوانب مختلف بررسی نمایید تا در نهایت طرحی دلخواه و مورد پسند حاصل کار باشد.

به طور کلی فرآیند بازسازی و تغییر دکوراسیون جذاب می باشد، چنانچه تغییرات ایجاد شده اصولی و با علم کافی انجام گیرد، بازسازی بشدت ملموس و گیرا خواهد بود در غیر اینصورت حتی صرف هزینه های سنگین نیز نمی تواند رضایت خاطر شما را جلب کند. تیم طراحی کارویس، نمونه شبیه سازی شده فضای مورد نظر شما را پس از بازسازی برای شما آماده خواهند کرد و بنا به نظرات تعیین کننده شما، تغییرات لازم را ایجاد می کنند.

طراحی و ایده پردازی

یکی از کلید های موفقیت در بازسازی و تغیر دکوراسیون منزل، به خصوص زمانی که شما قصد بازسازی و تغییر ساختار کلی در خانه ی خود دارید، دوراندیشی و در نظر گرفتن تمام نیازها و بهره گیری از دانش و اطلاعات در این زمینه می باشد. قبل از شروع به کار بازسازی زمانی را برای طراحی و فکر کردن به آنچه مورد نیاز و پسند سلیقه و روحیه شما است قرار دهید. هر قدر نقشه و طرح شما دقیق و حساب شده باشد، شما در پایان کار به خانه دلخواه و مد نظرتان بیشتر نزدیک می شوید، فارغ از اینکه احتیاج به دوباره کاری داشته باشید. گروه معماری کارویس در کنار شما است تا آنچه در ذهن و رؤیاهای خود دارید را به صورت طرح های سه بعدی و گرافیکی در متراژ منزل شما پیاده کند تا بتوانید الگوی ذهنی خود را ببینید و تجربه کنید، بدون شک در چنین شرایطی از پایان کار با گروه معماری کارویس بسیار راضی و شادمان خواهید بود. ما برای توسعه و پیاده سازی ایده های شما تلاش می کنیم و شما را به مخزن ایده و تجربه متخصصانمان وصل می نماییم..اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

سبک و شیوه زندگی خود را در نظر داشته باشید

برای شروع همواره متخصصان ما برا این نکته تاکید دارند که مشتریان باید نحوه استفاده اعضای خانواده از فضا خانه را مشخص نمایند. آیا اهل مهمانی دادن های بزرگ هستید؟ شب نشینی های صمیمی چند نفره زیاد انجام می دهید؟ آیا به یک منطقه نشیمن بزرگ با چیدمان مبل های یک پارچه نیاز دارید؟ و یا بهتر است ۲ یا ۳ منطقه نشیمن با مبل های کمتر داشته باشید؟ بیاد داشته باشید، شما باید تمامی شرایط کنونی خانواده و فرهنگ و آداب زندگی خود را در نظر بگیرید، علاوه بر آن، شرایطی که در آینده برای شما تغییر خواهد کرد را نیز در طراحی و بازسازی خانه خود مد نظر داشته باشید. مثلا اگر شما تازه ازدواج کرده اید و قصد دارید در سال های نزدیک بچه دار شوید، در طراحی و ایده پردازی های خود آینده فرزندانتان را نیز در فرآیند تغییر دکوراسیون و بازسازی درنظر بگیرید. در شرایطی که شما نیاز های حال و تا حدودی آینده را در طراحی فرآیند بازسازی منزل خود در نظر گرفته باشید به طور حتم تا چندین سال نیاز به تغییر و بازسازی مجدد نخواهید داشت، با گروه معماری طراحان آریا یک بار تغییر برای سالیان طولانی کفایت می کند و شما در این مدت از فضای زندگی و کارتان لذت حداکثری را خواهید برد.اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.