طراحی داخلی دفتر کار در منزل

طراحی داخلی دفتر کار در منزل

How To Decorate An Office And Home Workspace Ideas

در این مقاله طراحان آریا  راجع به طراحی داخلی دفتر کار در منزل با شما علاقمندان طراحی داخلی سخن می گوید. اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

دکوراسیون اتاق کار

صرف نظر از اینکه شما یک دفتر دارید یا در خانه کار می کنید، راحتی در دکوراسیون اتاق کار برای وظایف موفقیت آمیز بسیار مهم است. یک دفتر استقامتی و هوشمند بر تولیدات تاثیر می گذارد و زمان بهره وری و اخلاقی را افزایش می دهد.

همیشه ترفندهای کوچکی وجود دارد که می توانید برای بهبود دکوراسیون اتاق کار و دفتر خود و دستیابی به یک محیط کار بهتر استفاده کنید. اینجا اند:

LIGHT همیشه استقبال می شود

کار بیش از حد می تواند به چشم شما آسیب برساند، اما بیش از حد کار می کند بدون نور مناسب می تواند چشم شما را خراب کند. نور می تواند از آسیب های چشم جلوگیری کند، اما می تواند شما را به برخی از حالت مثبت نیز برساند. بنابراین، اطمینان حاصل کنید که در مقابل روشنترین پنجره در خانه کار می کنید، یا حداقل شما یک چراغ نور روز را در کنار خود داشته باشید.

لامپهای سقفی به تنهایی نمیتوانند راه حل شما باشند. شما باید یک لامپ را روی میز خود قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که نورپردازی اضافی برای کمک نیز وجود دارد. صرف نظر از اینکه پنجره های شما چقدر بزرگ هستند، باید جلوه های مصنوعی خود را برای حمایت از نظر خود اضافه کنید (به ویژه در ماه های زمستان، زمانی که آفتاب کافی نیست و احساس خجالت و کار کمتری می کنید).

طراحی داخلی دفتر کار در منزل
طراحی داخلی دفتر کار در منزل

مبلمان اداری خانگی می تواند سرگرم کننده باشد!

چه کسی گفت شما مجبور به خرید مبلمان اداری سخت برای کسانی که به اندازه کافی خوش شانس به داشتن دفتر خانه، مبلمان و دکوراسیون هنوز انتخاب شخصی است. چرا استفاده از میز ناهار خوری خود را به عنوان میز؟ اگر هیچ چیز دیگر، شما فضای واقعی برای همه مقالات خود را امن خواهد شد. صندلی صندلی راحت برای تلویزیون و تنقلات می تواند به صندلی دفتر تبدیل شود که در واقع از پشت شما محافظت می کند. علاوه بر این، شما می توانید از پرزهای کرکی و بالش های نرم استفاده کنید تا مطمئن شوید گرم و راحت است اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

روح به آن بدهید

کمی زندگی در محیط کاری شما می تواند یک راه حل واقعا مثبت باشد. شما ممکن است به اضافه یک گیاه یا دو (بامبو یا پیچک کوچک، به عنوان مثال) که می تواند هوا و کیفیت حالت کار خود را تازه کردن. فرض بر این است که فضای کافی وجود دارد شما همچنین می توانید یک دسته گل تازه بیاورید، و اطمینان حاصل کنید آن را بوی فوق العاده تمام وقت. یک آکواریوم کوچک با یک یا چند ماهی قرمز نیز یک ایده عالی است.

همش به خاطر تو است

تمام ایده های کاری شما در خانه باید براساس چگونگی احساس و چگونگی آن باشد. اطمینان حاصل کنید که هیچ چیز غم انگیز،و یا خسته کننده در اطراف شما وجود دارد.

شما کاملا آزاد هستید که ایده ها را ارتقا دهید و الهام بخش احساسات خود شوید که از طریق دکوراسیون شما را دوست دارید. به عنوان مثال، طراحان گرافیک که به دکوراسیون پرنعمت می توانند چند پوستر فیلم سیاه و سفید خود را، اسناد و یا عکس های Polaroid را آویزان کنند.

فضای گرم را می توان با عکس خانوادگی یا حیوان خانگی، وسایل مورد علاقه و هدایای محبوب تقویت کرد. داستان طولانی کوتاه، شما باید با همه چیزهایی که به راحتی و شادی شما را یادآوری می کند، خود را احاطه کرده است. اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

طراحی داخلی دفتر کار در منزل
طراحی داخلی دفتر کار در منزل

 دفتر کار باید مخصوص محل کار باشد

این واقعیت است که زندگی شخصی و حرفه ای نباید مخلوط شود. این نیز یک قانون طراحی داخلی دکوراسیون اتاق کار  است. دفتر شما باید یک مکان باشد که از هدف کار دیگری برخوردار نیست و باید از سایر امکانات و فعالیت های جداگانه جدا باشد. هر چه که شما تصمیم به اضافه کردن (تلویزیون بزرگ، میز پینگ پنگ، و غیره)، تنها حواس پرتی است.

هنگامی که به این سطح تفکیک و سازمان ملحق شده اید، می توانید مکان را به همان اندازه که می خواهید تزئین کنید بدون نگرانی در مورد سوء استفاده از آن.

در حالت ایدهآل، دفتر به جایی خواهد رسید که خانه و دوستانتان را از افکار خود حذف کنید. اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

می تواند آن را جالب تر کند

قاعده اساسی این است که مقدار زیادی از سبز را به منظور افزایش آرامش استفاده کنید. علاوه بر این رنگ سنتی، هیچ محدودیتی برای تطبیق یا تناقضات وجود ندارد تا آن را زیبا کند.

کارایی

هیچ کس نمی خواهد که دفترش به نظر می رسد مانند یک اتاق ذخیره، شمع سفید اسناد، قلم های ناکارآمد و فنجان قهوه خالی. سفارش بزرگراه به کارآیی است که می تواند به شما کمک کند همه چیز را به آسانی پیدا کنید بدون اینکه فاقد هر نقطه آزاد در دفتر باشد.

بعضی از قفسه ها را اضافه کنید، یک کابین کوچک یا یک پرونده اعتباری بخرید، آنها جالب خواهند بود و کار شما را راحت تر می کنند. اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

طراحی داخلی دفتر کار در منزل
طراحی داخلی دفتر کار در منزل

سیم ها را سازماندهی کنید

امروزه هیچ دفتر نمی تواند بدون فن آوری مناسب عمل کند. در عین حال، این به این معنی است که شما باید با هرج و مرج سیمها، شارژرها و سیمهای فرمت مواجه شوید. بله- ما همه سعی می کنیم آنها را نادیده بگیریم، اما آنها فقط بیشتر و بیشتر مزاحم می شوند.

تعجب می کنم که چگونه آنها را سازمان دهی؟ آنها را نگه دارید و اطمینان دهید که به اندازه کافی برای جلوگیری از بدتر شدن وضعیت وجود دارد.

یا چرا سعی نکنید دکوراسیون اتاق کار خلاق باشیم؟ سیم را با رنگ های مختلف برچسب زده و سیم های خود را رنگ کنید. به عنوان یک نتیجه، شما باید برخی از آثار هنری اصلی به افتخار داشته باشد.

خلاص شدن از شر clutter قبل از آن به نظر می رسد

استفاده از اتاق خواب خود را در دفتر – تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافرتی که امروز ساخته اید، برای جلوگیری از پاکیزگی هر هفته جدی. هیچ کس به راحتی با هزاران چیز در اطراف او کار نمی کند! هنگامی که فضای کاری شما پر از کلاهبرداری است، احتمال کمی وجود دارد که شما را ناراحت نکنید یا اینکه بعضی وقت ها صرفه جویی در مورد موارد خاص را ذخیره نکنید.

برای شروع، کاغذهای ارزشمند خود را باطل نگه دارید و مواد قدیمی را در جعبه های امضا طبقه بندی کنید.  اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

راحتی با صندلی شما شروع می شود

گاهی اوقات روز در دفتر دیگر بلند می شود و آخرین چیزی که نیاز دارید، یک صندلی ناراحت کننده است. در اینجا چند نکته وجود دارد:

پارچه های کوچک را انتخاب کنید که از روی صندلی جلوگیری می کند. همیشه صندلی اضافی در پایه صندلی برای حمایت از خود داشته باشید.
هیچ چیز بدون دست نخورده قابل قبول نیست طراحی دفترچه ای برای این استثنا ایجاد می کند، اما همیشه باید صندلی ای را که اجازه می دهد همه ی بازوهایتان به آرامش برسد جستجو کنید. در حالت ایده آل، صندلی باید شانه های خود را حفظ کند و آرنج خود را با زاویه ۹۰ درجه خم شود.
تنظیم ارتفاع دیگر لوکس نیست – این یک نیاز است.

اگر واقعا می خواهید با خرید دفتر خود بزرگ شوید، به طرح های مدرن و چند منظوره فکر کنید که بیش از ۱۴ گزینه تنظیم را ارائه می دهند.
تنظیم ارتفاع قد پشت را نادیده نگیرید. به منظور کارآمد بودن، باید موقعیت خوبی داشته باشید و استراحت پشت شما باید زیر زاویه مناسب قرار گیرد.
سعی کنید به یاد داشته باشید مناسب در مدرسه نشسته باشید. همانطور که می توانید به عنوان میز نزدیک به میز نزدیک شوید، موی سرتان را به موازات ستون فقرات قرار دهید و دست ها را روی سطح قرار دهید.

موقعیت پاها نیز نقش زاویه پاها را در زانو (یک زاویه ۹۰ درجه) بازی می کند.
اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.

طراحی داخلی دفتر کار در منزل
طراحی داخلی دفتر کار در منزل

میز کار درست کنید

میز شما به همان اندازه صندلی شما مهم است. هنگام خرید، شما باید راهنمایی های زیر را در نظر بگیرید:

آن را در جای مناسب قرار دهید و اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی برای شما (به خصوص اگر شما یک صندلی قابل تنظیم را ندارید).
صفحه کلید و موس را نزدیک نگه دارید. اگر صفحه کلید شما بر روی یک سینی قرار گیرد، مطمئن شوید که ماوس نیز وجود دارد. موشواره و صفحه کلید باید در حد امکان نزدیک باشد.
اطمینان حاصل کنید که مانیتور شما در سمت راست قرار دارد – چشمها را ببندید، سپس آنها را به آرامی باز کنید و به طور معمول به جلو بروید.

شما باید بتوانید مرکز صفحه را ببینید. اگر فکر می کنید خیلی کم است، چند کتاب زیر را قرار دهید و آن را بالا ببرید. هنگام قرار دادن مانیتور روی میز، باید به چند مورد توجه کنید.
چیزهای کوچک آن را می سازند یا آن را می شکند. چیزهایی را در نظم کامل نگه دارید و اطمینان حاصل کنید که همه چیز را به راحتی می توان یافت. سعی کنید با دکوراسیون بیش از حد نداشته باشید (عکس ها نیز می توانند بر روی دیوار در مقابل شما آویزان شوند).

اگر به دنبال مدرن ترین سبک های طراحی داخلی دردنیا هستید؛با طراحان آریا همراه باشید.