ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

طراحان آریا ، راهنمایی های الهام بخش خود را در مورد چگونگی تبدیل یک حمام به یک محیط  آرام و شیک به اشتراک می گذارند. طراحی داخلی یک حمام لوکس کار سختی نیست اگر از ایده های ما الهام بگیرید.

وقتی که حمام به نهایت تجربه آبگرم در منزل می آید، مطمئن شوید که حمام شما چندین امکانات لوکس مانند طبقه های گرم، صندلی های پلاستیکی، فضاهای باز و وان های شناور دارد.

اگر مدرن ترین طراحی داخلی دنیا را مد نظر دارید ؛طراحان آریا را دنبال نمایید.

ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس
ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

انتخاب یک پالت رنگ آرام

حمام FORMARCH در کالیفرنیا
برنت لئونارد، یکی از مؤسسین FORMARCH در مورد حمام در این ویلای کالیفرنیا می گوید: “این بخشی از یک حمام بزرگ استاد بزرگ در بیابان است که در آن” مدیافایر مدرن “مفهوم بود. “ما می خواستیم وان حمام به نظر برسد و آن را در یک جریان خصوصی شناور می کرد، چرا که ما این فرصت را داشتیم که فضا و نور را در اینجا ادغام کنیم”.

او ادامه می دهد: “برای طراحی یک حمام مانند حمام آبرسان، مهم است که عناصری را که از آب و هوا، نور، آسمان و هوا استفاده می کنند، در نظر بگیریم و به ایجاد جریان بین داخل و بیرون برویم. همچنین بایستی یک تعادل آرام از معماری، مبلمان و اشیاء وجود داشته باشد. ”

ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس
ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

عناصر Indoor-Outdoor را اضافه کنید

حمام StudioDykas در Chestnut Hill، MA
“این فضای شمع بشکه ای تمرکز خود را روی وان رنگ سفارشی قرار می دهد. با این حال، جواهری پنهانی دوش با درهای فرانسوی است که به طور مستقیم بر روی یک بالکن خصوصی مستقر می شوند “، مارتی دیکاس می گوید. “این حریم خصوصی شما اجازه می دهد تا با درب کاملا باز شود، اساسا ایجاد یک دوش در فضای باز در داخل”.

او می افزاید: “محیط های آب و هوای مورد علاقه من مربوط به طبیعت، به طور مستقیم یا غیر مستقیم است. در اینجا من توانستم اتصال به چمن نورد و درختان عظیم از اموال اطراف آن را در Chestnut Hill ماساچوست به حداکثر برسانم. ”

اگر مدرن ترین طراحی داخلی دنیا را مد نظر دارید ؛طراحان آریا را دنبال نمایید.

از چندین مواد طبیعی استفاده کنید

حمام Thomas Hamel & Associates در Telluride CO
توماس همیل از این کلبه در Telluride، کلرادو می گوید: ورود به اتاق بسیار مهم است، بنابراین ما می خواستیم از طریق تخته های یکپارچه مانند پورتال سنگ خاکستری که به هر طرف از غرور ساخته شده بود، وارد می شد. “ما می خواستیم حمام به نظر برسد تا به دیوار تراس ادامه یابد، بنابراین ما پنجره ها را به عنوان یک دیوار شیشه ای فولادی و شیشه ای نگهداری کردیم.”

با توجه به مبلمان، او می افزاید: “وان حمام مس عتیقه در نیویورک عرضه شد و این حس پتیین را به خانه جدید داد. به عنوان یک لوکس افزوده، در هر انتهای این حمام یک شومینه گاز وجود دارد تا گرما را به غرور اضافه کند. ”

ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس
ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

تعویض کف کاشی با چوب سخت

حمام Marmol Radziner در بورلی هیلز
رون رادینیر، مؤسس شرکت Marmol Radziner شرکت کالیفرنیا می گوید: “در حمام اصلی این خانه بورلی هیلز، ما سطوح سنگ مرمر عناب طلایی طلای زرد – دیوارها، صفحات ضد آب و عرشه چوب را با دستبند سفید پوشیده از گردو تولید شده توسط فروشگاه ما”. “ما می خواستیم یک پناهگاه ایجاد کنیم که آرزوی مشتری ما را برای یک فضای سبک، نرم و زنانه با کمی لبه و ظرافت به ارمغان بیاورد.

“لرزش های محیطی مانند گرمایش کف تابشی، یک راه آهن حوله گرم و بلندگوهای داخلی ساخته شده تجربه را تجربه می کنند. کلیدی برای ایجاد یک حمام مانند آب، محدود کردن پالت مواد، ساده کردن سخت افزار و جزئیات و ارائه صندلی است – این که آیا این لبه سنگ مرمر و یا مبل راحتی ساخته شده است. ”

ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس
ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

اجازه دهید تاریخ شما را الهام بخشد

Tineke Triggs، طراحی هنری برای حمام زندگی در سانفرانسیسکو
Tineke Triggs می گوید: طراحی این حمام در نمایشگاه تزئینات سان فرانسیسکو از جلسه ژوئیه ۱۹۶۶ Vogue الهام گرفته شده است – لحظه ای مهم در تاریخ آمریکا که قالب را برای زنان در دهه ۶۰ میلادی فرو ریخت. “من دوست دارم طراحی حمام پر از عناصر لوکس برای الهام بخشیدن و بالا بردن حواس خود را. آنها باید روح را تحریک و تحریک کنند. مواد مغذی همراه با چیزی غیرمنتظره کلید ساخت حمام مانند آب است. ”

رنگ های متعارف را در بر بگیرید

“فست فود از لحاظ فوری کانال آرامش در این آسپن، کلرادو، حمام کارشناسی ارشد، آیا شما از طریق صبح روزانه خود را بیدار شدن و یا گرفتن خورشید غروب خورشید طولانی. اندرو شینمن، بنیانگذار Pembrooke & Ives می گوید، ما از بلوط رنگ آمیزی اسپرسو برای ساخت یک قاب عمیق استفاده کردیم که نه تنها با رنگ ها و مواد خارج از آن متصل می شود، بلکه فضایی را نیز در مقابل با سنگ آهک داخلی قرار می دهد.

او اضافه می کند: “یک عنصر طراحی الهام گرفته از آبگرم، ایجاد یک مکان لوکس در فضا است. این می تواند یک دوش برای دو نفر از آخرین فن آوری حمام یا چیز ساده ای باشد که ما در اینجا با یک حمام بخار عمیق ایجاد کردیم که به عنوان نقطه مرکزی مجسمه برای مجموعه کارشناسی ارایه می شود. ”

ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس
ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

خطوط نرم را نگه دارید

حمام Thad Hayes Inc در بوستون
Thad Hayes از این حمام در بوستون می گوید: “چه چیزی موجب می شود که یک احساس اسپا مانند با مقیاس، نور و نور طبیعی بیشتر باشد.” “به لحاظ تاریخی، یک آبگرم جایی بود که بدن و ذهن را جوان سازی کند، بنابراین وقتی ما یک حمام را طراحی می کنیم، این ایده وجود دارد.” او می افزاید: “برای من، این به معنی رنگ های آرامش بخش، سفید و سفید و مواد با دوام است که زیبا هستند چشم. ”

“دیوارهای مروی نرم، اتاق خواب را به یاد می آورند که اثر آرام بخش را به وجود می آورد. با قرار دادن دوش و اتاق توالت با درب های شیشه ای تطبیق در گوشه های مقابل، با ابعاد متقارن، ما یک ریتم شیشه ای و نور داخل حمام را تنظیم می کنیم. ”

نور خورشید کلید است

حمام نیکول فولر داخلی در سوفن، نیویورک
نیکول فولر از این سافورن، نیویورک، حمام اصلی خانه می گوید: “برای حمام کارشناسی ارشد بسیار مهم بود، گرچه گرم بود. “ما یک وان شکل تخم مرغ داشتیم که از یک بلوک سنگ مرمر در ایتالیا حک شده بود و ما با همکاران من در Ann Sacks کار کردیم تا موزاییک کاشی کامل را حفظ کنیم. یکی از مهم ترین چیزها در هر فضا، روشنایی لایه ای در دیمرز نصب شده است. این امر ابدیت را برای یک پس زمینه دلپذیر و عاشقانه ایجاد خواهد کرد. ”

او می افزاید: “نیمکت های هنری دایناسور که در یک پارچه توری لوکس پیچیده شده از ۱stdibs است. هنگام ایجاد یک حمام که مانند آبگرم در منزل احساس می شود، پیشنهاد می کنم از بین بردن هر گونه اختلال و حصول اطمینان برای ایجاد یک فضای برای همه چیز. نورپردازی درخشان کلید است، همانطور که طبقه گرم است، که احساس راحتی شدید می کند. سپس لایه آن را با بافت نرم نرم و طبیعی که هنوز ارگانیک آن را افزایش داده و غنی می کند. ”

ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس
ایده های تخصصی جهت طراحی داخلی حمام لوکس

از معماری به عنوان راهنما استفاده کنید

حمام کمون در بورلی هیلز
Steven Johanknechht، مدیر کمون، می گوید: “ما این مجموعه حمام کارشناسی ارشد برای احیای تاریخی اسپانیا در بورلی هیلز طراحی کرده ایم.” “حمام در دهه ۱۹۸۰، طراحی مجدد خسته کننده ای را طی کرده بود که میراث خانه را منعکس نکرد. قصد ما این بود که به دوره معماری احترام بگذاریم، اما طرح و عملکرد را به روز کردیم. ما رنگ های مورد استفاده در اتاق خواب اصلی برای حمام و سفارشی الگوهای کلاسیک اسپانیا کاشی در colorways جدید اشاره کردیم.

“حمام بخار مرکزی با یک دیوار غرور طولانی و یک طرفه و یک شومینه کار بر روی دیگر قرار دارد. برای حمام و مناطق پانسمان ما از بلوط سفید بر روی کابینت آشپزخانه و درها برای احساس سبک تر استفاده کردیم. نور طبیعی، طرح بندی ظریف و مواد غنی، تجربه ای مانند اسپا را ایجاد می کند.

“آن را ساده نگه دارید

DHD معماری و طراحی حمام در Water Mill، NY
استیفانی آرونس، شریک DHD معماری و طراحی داخلی می گوید: “چشم انداز این میل آب، نیویورک، حمام، ایجاد یک فضای آرام بود که مشتریان واقعا می توانستند وقت خود را با شومینه و مقدار زیادی هوای تازه و نور پر می کردند”. . “الهام از میل مشتری برای چیزی تازه و بدون پیچیدگی و هنوز هم لوکس است. واگن شناور با قرار دادن آن در برابر پنجره ها و تحت قفسه های سفارشی میلادی متعادل است.

“من توصیه می کنم یک شناور، زیرا باعث می شود حمام به عنوان یک تجربه ویژه به دلیل تمام فضای خالی و تمیز اطراف آن را احساس کنید. نور خورشید طبیعی و یک عنصر گرمایی، مانند یک شومینه، آرامش را تنظیم می کنند. اتاق ساده تر و بدون تردید، بهتر است. ”

اگر مدرن ترین طراحی داخلی دنیا را مد نظر دارید ؛طراحان آریا را دنبال نمایید.